خرید کتاب حکایت های کمال. 

اگر اهل کتاب و مطالعه باشی اسم قصه های مجیدو  شنیدی. این کتابی که الان می‌خواهم معرفی کنم یه چیزی تو مایه قصه های مجیده: قصه های کمال.

داستانها بین واقعیت و رویا هست و اینکه در هر کدام از داستان ها  پیام جدیدی می‌ده.

شما هم اگردلتان داستان های جدید با مفهوم های جدید می‌خواهد این کتاب را به شما پیشنهاد می کنم علاوه بر آن کتاب نقاشی های خیلی زیبایی دارد که اگرعلاقه مند به نقاشی باشید این کتاب یکی از بهترین الگوهای  طراحی برای شماس.

داستان های این کتاب مانند همه کتاب های محمد میرکیانی جالب و در بعضی جاها طنز است.  این کتاب سه جلد دارد. همیشه قبلنا نظرم این بود که  کتاب های داستان قدیمی را فقط قدیمی ها می فهمند و کتاب های قدیمی عین فیلم سیاه سفید هستند ولی نظرم عوض شده. این کتاب با اینکه قدیمی و زیر خاکیه اما برای همه زمان ها جالبه!

معرفی کتابهای مدرسه جاسوسی

معرفی کتاب قصه های کمال

های ,کتاب ,داستان ,قصه ,قدیمی ,ها ,این کتاب ,قصه های ,های کمال ,داستان های ,های جدید

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

گروه توسعه شایستگیهای حرفه ای معلمان یزد نوین محتوا معرفی کتاب های کمک درسی عشق کتاب با تخفیف shayantcrayaneh fanustarh گاه نوشته‌های من narvaniplus قلب شکسته جامع ترین وبلاگ سئو فلسفهِ سياست